Priyanka Chopra i Nick Jonas czują się dobrze w swoim towarzystwie. Widać, że ich miłość kwitnie.

W czwartek, 22 listopada 36-letnia Pryianka zamieściła na Instagramie urocze zdjęcie z narzeczonym zaraz po przyjeździe do Delhi w Indiach. W romantycznej migawce gwiazda Bollywood przytula się do swojego mężczyzny i oboje cieszą się bliskością.

„Witaj w domu, kochanie” -  tak była aktorka Quantico podpisała zdjęcie.

Nick Jonas miał długą drogę do pokonania. Amerykański piosenkarz w środę opublikował filmik na Instagramie, na którym patrzy przez okno samolotu na panoramę Nowego Jorku. "Do zobaczenia Nowy Jorku..." - napisał.

W czerwcu Priyanka Chopra przedstawiła wybranka swojej matce Madhu i zaprosiła go na uroczystość weselną w Indiach. W lipcu odbyły się ich zaręczyny gwiazdorskiej pary.

Życie gwiazd: ślub w stylu Bollywood?

„Poznajemy się i myślę, że było to dla niego wspaniałe doświadczenie" – poinformowała gwiazda o wspólnej podróży. „Nick tak powiedział. Myślę, że naprawdę mu się podobało".

W sierpniu para powróciła do Indii, by wznieść toast za swoje zaręczyny w ceremonii Roka w Bombaju. W podróż z młodymi narzeczonymi wybrali się rodzice przyszłego pana młodego - Kevin Sr. i Denise.

Pod koniec września Chopra podzieliła się zdjęciami narzeczonego, grającego w piłkę z gwiazdami Bollywood w Bombaju.

Chopra i Jonas niedługo wezmą ślub, a uroczystość będzie podwójna, ponieważ planują złożyć przysięgę małżeńską zarówno w Indiach, jak i w Ameryce.