Złote kolczyki

Wiele kobiet posiada przekłute uszy, niektóre z nich noszą nawet po kilka ozdób na jednym uchu. Złote kolczyki są doskonałym pomysłem na prezent. Złoto jest szlachetnym kruszcem, który rzadko uczula i jest odpowiedni do używania nawet przez dzieci. Małe, delikatne kolczyki lub takie z kamieniami są idealne dla dziewczynek i nastolatek. Zapinane za pomocą sztyftu, gwarantują bezpieczne używanie bez ryzyka odpięcia się i zagubienia. Małe, przylegające do płatka ucha kolczyki są również polecane dla najmłodszych z uwagi na bezpieczeństwo podczas zabaw czy lekcji w-fu.

Kolczyki długie, wiszące lub w formie kół, różnej średnicy są uwielbiane przez nastolatki i starsze panie. Takie kolczyki są wyrazem charakteru, dodają pewności siebie, a w przypadku stylizacji imprezowej są jej doskonałym uzupełnieniem. Nie ma lepszego pomysłu na dodanie sobie tak zwanego pazura - jak założenie rzucających się w oczy i charakterystycznych kolczyków. Złote kolczyki z kryształami, kamieniami lub szlifowane - wybór jest ogromny. Duże kolczyki również z powodzeniem, można używać do codziennych stylizacji. Jeżeli ich użytkowniczka dobrze czuje się w takich fasonach - nic nie stoi na przeszkodzie, by duże kolczyki nosić tylko od święta.

Naszyjniki ze złota

Złote naszyjniki to coraz popularniejszy rodzaj biżuterii. Dzięki modzie jaka obecnie panuje, wiele kobiet nosi nawet na co dzień złote naszyjniki. Bardzo popularne i świetnie wyglądające są naszyjniki z literę symbolizującą imię użytkowniczki lub imię ważnej dla niej osoby. Taka litera - niezależnie czy delikatna czy też rzucająca się w oczy, będzie indywidualnym i jedynym w swoim rodzaju atrybutem kobiety. Wielbicielki biżuterii, doceniają jej indywidualne cechy, dlatego też taki złoty naszyjnik jest zawsze dobrym pomysłem na prezent.

Równie piękne i ciekawe w swej formie są naszyjniki złote z kombinowanymi zawieszkami - symbole miłości, szczęścia, wiary czy też posiadanego potomstwa. Możliwości jest wiele, a doczepiane zawieszki można dowolnie zmieniać, odpinać i dokładać inne. Takie naszyjniki są idealne zarówno dla nastolatek jak i starszych pań. Dobrze korespondują także z innymi rodzajami biżuterii.