Zastanawialiście się, jak one to robią? Gwiazdy, które przemieszczają się samolotami tysiące kilometrów, a zawsze na lotnisku wyglądają tak, jakby właśnie wyszły od stylisty, ubrane zgodnie z najnowszymi trendami mody?  Przeważnie w idealnie dobranych spodniach typu slim, nienagannie odprasowanych koszulach, najmodniejszych butach i okularach. Czy tak wyglądają ludzie w trakcie podróży lub bezpośrednio po niej? Nie, przynajmniej ja tak nie wyglądam.

Ucieszyłam się, gdy zobaczyłam zdjęcie, na którym Lena Dunham pędzi do sali odlotów. Reżyserka i aktorka kultowego już serialu produkcji HBO „Dziewczyny” miała na trampki, baseballową czapkę i obszerną bluzę z napisem Cindy Crawford. Wygodne, dresowe spodnie dopełniały całości. Chłopak Dunham, Jack Antonoff także postawił na luz i komfort.

Lisa Dunham to wzorcowy przykład stylu normcore, w którym gwiazda ubiera się jak zwyczajna osoba. Może nie znajdziemy w jej stylizacji motywów z kolekcji Chanel wiosna lato 2016, inspirowanej klimatami z lotniska. Na pewno jednak taka moda jest dużo bardziej wygodna.