Walentynki będą za kilka dni, najwyższy więc czas pomyśleć nad ciekawą stylizacją paznokci. Dobrze dobrane paznokcie do romantycznej uroczystości mogą okazać się przysłowiową wisienką na torcie. A skoro Walentynki, to modny manicure powinien być lekki, słodki i czerwony, ewentualnie różowy. Dostarczamy Wam kilka pomysłów na modną stylizację paznokci w stylu pasującym do święta zakochanych. Wystarczy wybrać ulubiony wzór i zaaplikować go na paznokcie lub połączyć wszystkie wzory naraz, oczywiście w odcieniach różowym, czerwonym i białym.

Zakochane paznokcie

Wzór z kropkami – wystarczy na aluminiowej folii zrobić różowe i czerwone kropki, a następnie nanosić je na białą bazę na zmianę, wzdłuż środkowej linii. Najlepiej zakończyć wzór na krawędzi paznokcia połową kropki.

Wzór z panterką – wymaga różowego podkładu, na który losowo nanosimy ciemniejsze różowe wzorki. Następnie możemy w pustych miejscach dodać kilka mniejszych kształtów w czerwonym kolorze i uzupełnić je delikatnie brokatem.

Wzór z maleńkimi sercami – zaczynamy od jasnoróżowej bazy, którą pozostawiamy do wyschnięcia. Następnie białym lub różowym lakierem robimy obok siebie dwie kropki i przy pomocy małego pędzelka lub wykałaczki łączymy je ze sobą, tworząc kształt serca. Najlepiej wypełnić cały paznokieć mini serduszkami w dwóch kolorach.

Wzór z sercem z brokatu – zacznij do białej bazy, która dokładnie wyschnie. Za pomocą małego pędzelka narysuj duże serce czerwonym lakierem z brokatem. Zrób kilka warstw, tak żeby wzór był całkowicie nieprzezroczysty. Można także narysować serce czerwonym lakierem, a następnie nałożyć na niego brokat.

Zakochane paznokcie

Na wszystkie wzory najlepiej jeszcze nałożyć utrwalający lakier ochronny, żeby stylizacja paznokci przetrwała w nienaruszonym stanie do Walentynek.