Patricia Manfield, znana blogerka i ulubienica Internetu osiągnęła swoją popularność dzięki konsekwentnemu, codziennemu wrzucaniu nowych stylizacji street style na swoim blogu The Atelier. Dzięki rosnącej liczbie fanów rozpoczęła się jej kariera, która zaowocowała współpracą z coraz większą liczbą znanych marek, takich jak Coca-Cola, Dolce & Gabbana i Elle Italy. Szafiarka jest studentką prawa, ale moda stanowi dla niej najważniejszy element życia.

Patricia została dostrzeżona przez światowe media podczas ostatniego Tygodnia Mody w Mediolanie z kolekcjami wiosna lato 2016. Zachwyciła swoimi stylizacjami, które były utrzymane w konwencji, ale jednocześnie pełne uroku, luzu i swobody. Klasyczna jeansowa koszula, streczowe spodnie Michael Kors, utrzymane w klimacie lat 70. z paskiem Versace z dużą, kwadratową klamrą. Idealna dziewczyna z sąsiedztwa.

Każdego dnia mediolańskiego fashion weeka Patricia Manfield prezentowała nienaganne stylizacje, które możecie obejrzeć w galerii zdjęć. Może uda Wam się odkryć jej tajemnicę stylu…