Promienie słońca, letnia bryza i gorący piasek to prawdziwe wyobrażenie idealnego urlopu. Wakacyjnym klimatem w swojej stylizacyjnej propozycji zainspirowała się również włoska marka Primamoda, która prezentuje prosty i gorący letni look, łącząc marynarskie trendy z nowoczesnym szykiem.

Letnia stylizacja Primamoda nawiązuje do mody w nadmorskich kurortach – wygodnej i prostej, a przy tym kobiecej. Sandałki w marynarskim stylu oraz torba typu shopper to perfekcyjny zestaw dla miłośniczek delikatnego, eleganckiego looku. Odkryte buty na płaskiej podeszwie z elementem czerwonej skóry oraz sznurkami zamiast pasków wpisują się w letni klimat, nie tracąc jednak swojego eleganckiego charakteru dzięki zdobieniom w postaci kamieni oraz połyskujących białych cyrkonii.

Propozycje marki Primamoda na sezon wiosna-lato 2013 z kampanii „Stile moderno” przywołują na myśl prawdziwie włoski klimat, łącząc z pozoru przeciwstawne style –  klasyczną elegancję i prostotę formy z nowoczesnymi, mocnymi elementami.

Autor: Tina