Najcenniejszy towar eksportowy, aktorka Emma Thompson odebrała podczas Evening Standard British Film Awards nagrodę za rolę komediową w filmie „The Legend of Barney Thomson”. Podczas uroczystości gwiazda miała na sobie trzyczęściowy różowy garnitur z kolekcji Stella McCartney, w którym wyglądała lekko i młodzieńczo.

Marynarka wyróżniała się oryginalną, krótką stójką i rozcięciami przy rękawach. Pod spodem aktorka miała top zapinany przy dekolcie na zamek, co stanowi rzadki widok na czerwonym dywanie. Spodnie z zwężającą się nogawką zaakcentowaną metalowym suwakiem. Stylizacji dopełniły sandały z odkrytymi palcami, delikatny naszyjnik z pereł i jasny makijaż.

W stylu Hillary Clinton

Jeżeli weźmiemy pod uwagę sam kostium, to przywodzi on na myśl styl preferowany jakiś czas temu przez Hillary Clinton, zanim nie zamieniła jasnych kolorów na ciemniejsze. Stylizacja Thompson jest jednak zdecydowanie bardziej ciekawsza niż to, jaką modę prezentuje podczas kampanii kandydatka na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Emma wyróżnia się bowiem elegancką prostotą zamkniętą w nowoczesnym krawiectwie. Wyrafinowana, ale praktyczna, kobieca, ale wystarczająco oficjalna, miękka, ale odważna. Po prostu perfekcyjna…