GroBox One to system hydroponicznej uprawy roślin, polegający na bezglebowej uprawie, w sztucznych warunkach domowych. Powstał w ramach Kickstartera jako uniwersalna szklarnia do zastosowań wewnętrznych, zapewniająca każdemu posiadanie roślin w najbliższym otoczeniu.

Uniwersalna szklarnia domowa

Dbanie o rośliny w zamkniętych pomieszczeniach może stanowić wyzwanie. Początkujący ogrodnik musi brać pod uwagę szereg czynników, takich jak temperatura, jakość gleby i powietrza, częstotliwość podlewania.

GroBox One wyróżnia się wśród systemów hodowli roślin, zwłaszcza tym, że upraszcza zadania związane z ogrodnictwem. Każdy może posiadać w domu własny ogródek, bez względu na to, czy ma jakiekolwiek doświadczenie w pielęgnacji roślin.

Uniwersalna szklarnia domowa

Bezglebowy system uprawy wykorzystuje hydroponikę, samozasysający system szklarniowy i oświetlenie LED. Możemy uprawiać w nim szeroki asortyment roślin, nie narażając się na problemy, które zwykle towarzyszą ogrodnictwu. Dodatkowym atutem GroBox One jest minimalistyczny design, pasujący do nowoczesnych wnętrz.