W środku warszawskiej zimy, marka Kossmann przeniosła nas w tropiki. Bujna zieleń restauracji Belvederearanżacje muzyczne Doroty Miśkiewicz, opalone ciała modelek i kolekcja inspirowana afrykańska wyspą Zanzibar zabrały gości wyjątkowego pokazu w magiczną podróż.

Najnowsza kolekcja przynosi bogactwo kolorów - dominuje szafir, kobalt i fuksja. Mieszanka stylu lat 60., 70. i nowoczesności sprawia, że kobieta może poczuć się zmysłowo . Wybrana paleta kolorów i formy kroju dodają kobiecie profesjonalizmu. W kolekcji występuje tak modny w tym sezonie motyw pasów i kwiatów. Kobiecość podkreślona została przez formę dzwonka w sukienkach, profesjonalizmu dodają garnitury, a lekkości naturalne materiały takie jak: miękkie wełny, bawełna, naturalny jedwab i wiskoza.
Kossmann to marka mody biznesowej istniejąca na rynku od 3 lat, oferująca ubrania dla kobiet aktywnych zawodowo w niebanalnej stylistyce. Iwona Kossmann stworzyła nową definicję mody biznesowej w Polsce. Jej markę pokochały dziennikarki telewizyjne, bo dzięki Kossmann wyglądają na wizji perfekcyjnie. Na pokazie obecne były Agata Młynarska (TVP), Anna Dec (TVN24), Karolina Szostak (TV Polsat), Marta Kuligowska (TVN24), Mariola Bojarska-Ferenc (TVP), Marta Kielczyk (TVP), Marzena Sienkiewicz (TVP), Ewa Pacuła (Polsat Cafe). A także: Marta Dąbrowska, Anna Jurksztowicz, Katarzyna Skrzynecka, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Urszula Dudziak, Monika Mrozowska, Anna Męczyńska, Laura Łącz, Lidia Kopania, Viganna Papina.

Na ten wyjątkowy wieczór Agata Młynarska postawiła na kobaltowy garnitur marki Kossmann, a o kolekcji wypowiedziała się: „niesamowita skromność z wielką klasą. Kolekcja zarazem i kobieca i dziewczęca i zawodowa w sensie prestiżu biznesowego …”. Karolina Szostak przede wszystkim podkreśliła rangę materiałów „Zdecydowanie zwróciłam uwagę na materiały, zresztą sama dzisiaj przyszłam w sukience i płaszczu Kossmann. To bardzo fajny zestaw i co ważne w ogóle się nie gniecie, bo to wełna 100% :)…”. Dziennikarka TVN24 Marta Kuligowska także znalazła coś dla siebie „Zachwyciły mnie kolory: kobalt i biel. Już widzę siebie w kremowej kopertowej sukience, a przede wszystkim podobała mi się kreacja, którą Iwona miała na sobie... muszę ją mieć :)”.
Marka Kossmann jest niezwykle ceniona przez dziennikarki telewizyjne wszystkich stacji.
Makijaż do pokazu wykonali styliści Mary Kay. Rozświetlona skóra delikatnie muśnięta słońcem i mocne usta w kolorze fuksji podkreśliły lekkość kreacji Kossmann. Kreatorem makijażu do pokazu był Robert Bielski – oficjalny wizażysta Mary Kay. Stylizacją włosów zajęła się Wella, stylizacją paznokci Rituals, a dopełnieniem looku modelek było obuwie marki Kazar.