Miley Cyrus i Liam Hemsworth zakończyli swój związek po raz kolejny ponad dwa lata temu, a ich zaręczyny nie zaowocowały ślubem. Młoda ulubienica Ameryki i jej chłopak stwierdzili, że nie potrafią być ze sobą i każde z nich poszło w inną stronę. Przygoda z Disneyem odcisnęła swoje piętno na dzieciństwie Miley i doprowadziła do problemów z psychiką. Szokująca zmiana wizerunku gwiazdy, liczne skandale i kontrowersyjne zachowania na stałe przylgnęły do jej osoby.

Australijski aktor Liam Hemsworth lepiej pokierował swoją karierą, rzucając się w wir pracy i uczestnicząc w życiu filmowym Hollywood. Co prawda, nie ma na swoim koncie spektakularnej roli, ale wszystko jeszcze przed nim. Liam wie, co zrobić, żeby wzbudzić zainteresowanie mediów, dlatego udzielił wywiadu do magazynu Men's Fitness, w którym opowiedział o swoim związku z młodszą o dwa lata Miley Cyrus.

25-letni aktor dobrze wypowiada się o byłej partnerce. Uważa, że człowiek po prostu zakochuje się i nie wybiera, w kim. Niektórzy wchodzą w związku z większym bagażem osobistych doświadczeń, które nie pozwalają na zbliżenie. Lata spędzone z Miley były dla Liam bardzo ważne i ich uczucia nigdy nie wygasną. Ich związek nie był przelotnym romansem, tylko czymś o wiele poważniejszy. Miley jest wolnym duchem i zawsze będzie zaskakiwać i szokować, ale w głębi serca nie chce nikogo skrzywdzić.

Miło przeczytać, jak byli partnerzy dobrze wypowiadają się o sobie…