Po długich godzinach śledzenia wybiegów i oglądania kolejnych kolekcji najwyższy czas skierować uwagę na ulice Nowego Jorku. Tym razem prezentujemy najlepsze stylizacje gwiazd, jakie wyłapaliśmy podczas New York Fashion Week. Niektóre panie postawiły na nadruki i generalnie przyciąganie uwagi materiałem. Tak było w przypadku Lupity Nyong’o i Victorii Beckham. Ta ostatni faktycznie wypadła rewelacyjnie, a wcale nie jest łatwo nosić tak duże wzory.

Inne gwiazdy jak Rihanna, Jessica Alba i Zoë Kravitz nie przesadzały ze stylizacją i wybrały stonowane, jednolite wręcz kreacje. Kim Kardashian-West siłą rzeczy musiała kontynuować swój styl ciążowy i całkiem dobrze wypadła w beżowym komplecie Givenchy.  Nowa dziewczyna Bonda, Stephanie Sigman czarowała w eleganckim, neowiktoriańskim komplecie Altuzarra z kuszącym, głębokim rozcięciem w spódnicy.

Rita Ora nie jest moją faworytką dobrego stylu, a jej bieliźniane stylizacje wywołują u mnie niesmak. Tym razem jednak gwiazdka założyła oversizową czarną sukienkę Vera Wang i sprawiała bardzo pozytywne, słodkie wrażenie. I na koniec moja ulubienica, Kendall Jenner, totalna minimalista i kreatorka dobrego stylu. Zostawiam jej look bez komentarza, obejrzyjcie sami.

Nowy Jork rozczarował mnie kolekcjami, zaprezentowanymi przez projektantów, ale pozytywnie zaskoczył wysokim poziomem street style. Nie mogę się już doczekać stylizacji gwiazd podczas fashion weeku w Londynie. Oj, będzie się działo…