Kolekcja odzieży sportowej Thinx jest elastyczna, wygodna i co najważniejsze, niesamowicie chłonna. Pomimo dyskomfortu, jaki odczuwają kobiety podczas okresu, ćwiczenia fizyczne w tym czasie mają doskonałe właściwości zdrowotne i mogą wpłynąć na lżejsze przechodzenie miesiączki w przyszłości. Na rynku natomiast istnieje niewiele odzieży sportowej dostosowanej specjalnie do comiesięcznych potrzeb kobiecych.

Firma Thinx postanowiła zmienić taki stan rzeczy i zaoferowała linię odzieży sportowej, która jest funkcjonalna, stylowa i jednocześnie idealna do ćwiczeń podczas miesiączki. Marka wykorzystała technologię absorbującą podczas produkcji poszczególnych elementów stroju, oferując ubrania, które są w stanie wchłonąć równowartość od dwóch do pięciu tamponów.

Nowatorska linia Thinx obejmuje jednoczęściowe stroje do ćwiczeń, legginsy i spodenki rowerowe. Ubrania poza tym, że są wygodne, wytrzymałe i dostosowane do aktywności fizycznej, stawiają na pierwszym miejscu wygodę kobiet podczas trudnych dni.

 

Źródło zdjęcia: Thinx