W 2017 wszystkie panie powinna ogarnąć obsesja na punkcie trendu dominującego w koloryzacji włosów, a mianowicie stapiania się kolorów. Pierwotnie technika ta polegała na dodawaniu brązowych pasemek do naturalnego koloru włosów, które wtapiały się w fryzurę i nie tworzyły żadnych ostrych linii czy odcięć. Efekt okazywał się zaskakująco pozytywny.

Trendy uroda 2017: Blorange

Dzięki takiemu właśnie łączeniu kolorów, które przenikają się łagodnie, powstał trend na blorange, czyli połączenie delikatnego blond z odważną pomarańczą i subtelnym różem. Blorange to coś więcej niż zwykły balejaż. Internet zwariował na punkcie nowego koloru włosów, który nazywany jest jednym z najgorętszych trendów tego roku.

Trendy uroda 2017: Blorange

„Blorange”, zainspirowany pięknem intensywnego koloru pomarańczy, został stworzony przez sławę w świecie fryzjerstwa. Alex Brownsell jako pierwszy wykorzystał nowy odcień na modelce Georgii May Jagger, która wrzuciła swoje zdjęcia na Instagram. Od tamtej pory  mieszanka blondu, pomarańczy i delikatnego różu stała się najbardziej poszukiwanym kolorem w salonach fryzjerskich. Nieważne, czy masz krótkie czy długie włosy, blorange pasuje do każdego typu fryzury.