Mei Kawajiri to pionierka w kreatywnym manicure. Tworzy wspaniałe, luksusowe kolekcje ze zwariowanymi wzorami na paznokciach. Jako pierwsza wprowadziła malowanie logo znanych marek. Vogue nazwał trend na paznokcie z logo marek modowych „efektem Balenciaga”.
Japońska artystka namalowała na paznokciach modelek charakterystyczny symbol „B”, co wywołało spore poruszenie wśród publiczności pokazu. Luksusowe domy mody poza oszałamiającymi strojami i misternymi dodatkami, coraz częściej zwracają uwagę właśnie na manicure.
Japońska kreatorka trendów urodowych cały czas zwiększa liczbę fanów w mediach społecznościowych. Na początku marca opublikowała kolejne przykłady mocnego manicure z serii Technicolor. Wśród nich znalazło się logo Luis Vuitton, Prada w 3D oraz wystylizowane znaki, inspirowane napisem Chanel.
Trend na paznokcie z logo znanych marek modowych to wspaniałe otwarcie się branży high fashion na nowe obszary, a także potwierdzenie tezy, że moda może być dostępna dla wszystkich.
