Kolekcja Luxe Ignite od Astoria Activewear wprowadza nową linię odzież sportowej, która powstała w nietypowy sposób. Projektanci podczas pracy przede wszystkim kierowali się opiniami i sugestiami klientek. Powstały ubrania które nie tylko są urocze i przyciągają wzrok, ale przede wszystkim są funkcjonalnie i doskonale spełniają oczekiwania kupujących.

Marka Astoria Activewear odniosła wielki sukces i aktualnie przeżywa swój wielki rozwój dzięki słuchaniu klientów. Okazało się, że chcemy więcej od odzieży sportowej. Marka odkryła, że jej kobieca społeczność  potrzebuje bluzek, które odsłaniają ciało, bardziej uciskowych pasów, lepszej kontroli nad kształtem brzucha i wygodniejszych materiałów.

Trendy moda 2022: ubrania zorientowane na klienta

Nowa linia odzieży sportowej składa się z staników, szortów i legginsów, zaprojektowanych w oparciu o tysiące opinii. Seria odziezy Luxe Ignite została wykonana z tkaniny, która ma być odczuwana niczym druga skóra. To odpowiednia mieszanka nylonu i spandexu. Ubrania dzięki temu są wyjątkowo lekkie i oddychające. Nadają się zarówno na siłownię, jak i do relaksu.