Lubimy skompaktowane przedmioty, które są funkcjonalne, a jednocześnie łączą w sobie przyjemne z pożytecznym. Taką właśnie funkcję spełnia walizka dla małych podróżników, która poza tym że zapewnia bezpieczne przechowanie dziecięcych skarbów w podróży, to jest także słodką zabawką. Jak możemy się przekonać, projektowanie wcale nie musi być nudne, a designu można uczyć od najmłodszych lat.

Trendy design: torba dla dzieci

Integracja ubrań, zabawek czy książek w środku walizki jest prosta i wygodna, a dodatkowo posiada ona wewnątrz klasyczne zabezpieczające taśmy, tak jak w dorosłym odpowiedniku. Walizka Jaeyong Lee's Bontoy Traveller posiada kółka, prostokątny lekko zaokrąglony korpus, głowę pieska i mały ogonek.

Trendy design: torba dla dzieci

Dzieci otrzymują do swojej dyspozycji uroczego pieska z charakterem, na którym można odpocząć, pojeździć, a nawet pocałować w nosek. Znajdziemy też modele torby dedykowane fanom dalmatyńczyków z charakterystycznymi plamkami.

Trendy design: torba dla dzieci

Walizka w kształcie psa to dobry przykład, że dziecięcy bagaż może wyglądać niebanalnie. Całkiem zwyczajny przedmiot nabiera w ten sposób dodatkowych funkcjonalności, a jednocześnie staje się jedną z ulubionych zabawek. Z taką walizką żadna podróż nie straszna!!!