Meble do samodzielnego montażu stanowią idealne rozwiązanie dla osób, które często zmieniają miejsce zamieszkania. Trend na meble Flat-Pack cieszy się coraz większą popularnością, szczególnie wśród Millenialsów, którzy z zasady przedkładają funkcjonalność nad designem. Prezentowany zestaw mebli łączy obie cechy, będąc zarówno wygodnym do szybkiego złożenia, jak również wyglądając modnie.

Trendy design: meble Flat-Pack

Zestaw mebli nie bez powodu został nazwany „Crisscross”, czyli W Kratkę. Składa się z drewnianych desek, pokrytych woskiem pochodzenia roślinnego i plastikowych nóżek. Proste do skręcenia części nie wymagają użycia jakichkolwiek narzędzi, wystarczy często mocniej ze sobą połączyć poprzez mocniejsze wepchnięcie kołków. Zaletą mebli W Kratkę jest ich modułowość. W każdej chwili można powiększyć kolekcję o dodatkowe moduły.

Trendy design: meble Flat-Pack

Podczas gdy standardowe meble Flat-Pack ukierunkowane są zdecydowanie bardziej na funkcjonalności niż design, to meble W Kratkę mają w sobie większy potencjał. Dzięki wykorzystanej stylistyce zapewniają rustykalny wygląd, który pasuje także do nowoczesnego i minimalistycznego wnętrza. Wielofunkcyjności, prostota i dobry design sprawiają, że meble z tej kolekcji idealnie pasują do ludzi z przełomu wieków, którzy zbytnio nie przywiązują się do miejsca.

Trendy design: meble Flat-Pack