Butelki z wodą do wielokrotnego użytku stały się niezbędne. Klienci coraz chętniej odchodzą od produktów jednorazowego użytku i szukają alternatywnych rozwiązań. Ekologiczne opakowania często jednak charakteryzują się małą funkcjonalnością i słabym designer. Butelka DiFOLD „Origami Bottle” może to zmienić.

Trendy design: butelka Origami DiFOLD

Rewolucyjna butelka na wodę wielokrotnego użytku ma pojemności 0,7 litra. Wykonana została z TPU wraz z polimerem TPC. TPU to inaczej termoplastyczny poliuretan, czyli materiał bardzo elastyczny i wytrzymały. Najczęściej stosowany jest do wyrobu etui do smartfonów. TPU skutecznie chroni przez zabrudzeniami, zarysowaniami i innymi uszkodzeniami. Ponadto, sprawdza się przez długi czas i może służyć przez wiele lat bez konieczności wymiany ze względu na brak zniszczeń.

Materiał sam w sobie wyróżnia się także dobrą odpornością na ścieranie i wytrzymałością w różnych warunkach atmosferycznych. Nie niszczy się pod wpływem różnorodnych rozpuszczalników i smarów. Dzięki temu śmiało powiedzieć można, że TPU jest niezwykle trwałym materiałem, a jego wytrzymałość przekłada się również na poziom ochrony.

Trendy design: butelka Origami DiFOLD

Termoplastyczne właściwości TPU zapewniają butelce na wodę trwałą estetykę. Strategicznie rozmieszczone zagięcia na powierzchni korpusu butelki umożliwiają jej złożenie, gdy nie jest używane, i przechowywanie w torbie lub zawieszenie na pęku kluczy, aby mieć ją zawsze pod ręką.

Butelka DiFOLD Origami jest dostępna w trzech wariantach kolorystycznych i ma konstrukcję nadającą się do mycia w zmywarce, co pozwala na jej łatwą dezynfekcję po użyciu.