Buty to podstawa dobrego wyglądu. Kiedy są wygodne, wszystko idzie dobrze. A kiedy są mode, wszystko wygląda dobrze, a przede wszystkim nasze nogi. Idealnie natomiast jest, kiedy nasze nogi w odpowiednio dobranych butach wygladają na jeszcze dłuższe. Jak to zrobić ? Odpowiedź jest prosta: odkryte palce. Sandałki na wysokiej szpilce z odkrytymi palcami sprawią, że nasze nogi zyskają optycznie kilka centymetrów.

Dodatkowym elementem podkreślającym charakter obuwia są metalowe akcenty. To must have tego sezonu, podobnie jak i poprzednich. Ważne, żeby były delikatne. Najlepiej wyglądają minimalistyczne sandałki. Przezroczyste paski zaś tworzą perfect look. W takim zestawieniu zrobisz wrażenie na każdym. Obowiązkowe są także zamki błyskawiczne. Mała platforma zapewni nam natomiast wygodę i dodatkowe centymetry. Kiedy palnujesz intensywny dzień, wybierz buty z masywnym obcasem i grubymi paskami. To będzie idealne rozwiązanie na pracowity dzień.

W galerii możecie obejrzeć stylizacje gwiazd z modnymi butami na lato. Letnie sandałki prezentują Miranda Kerr, Rosie Huntington – Whiteley, Blake Lively i Alessandra Ambrosio.