Kolekcja „Animamix” to wynik współpracy niemieckiej luksusowej marki produktów skórzanych MCM i koreańskiego artysty, Eddie Kang. MCM powstała w Monachium i zanana jest z jakościowych akcesoriów modowych, takich jak torby, buty, okulary i inne dodatki. Pomimo faktu, że marka posiada tradycyjne korzenie, często współpracuje z młodymi artystami, pozwalając im na zachowanie własnego stylu.

Trendy akcesoria: animowane rzemiosło

Podobnie wydarzyło się i w tym przypadku. Koreański projektant Eddie Kang stworzył kolekcję opartą o charakterystyczne dla swojej twórczości motywy. Artysta połączył żywą grafikę z klasycznymi produktami MCM i jakościowym rzemiosłem. Wyczarował fantazyjne akcesoria modowe takie jak etui na telefony, breloczki, torby i kosmetyczki.

Trendy akcesoria: animowane rzemiosło

Dodatki zachwycają zabawnym i, kolorowymi wzorami. Animowana postać, która ozdabia każdy element kolekcji, to szczeniaczek Loveless, adoptowany przez Kanga. Zwierzak zanim trafił do nowego właściciela, był okrutnie traktowany. Eddie Kang stworzył coś, o czym zawsze marzył. Połączył swoją twórczość z charytatywnym działaniem i przesłaniem „Adopt Do not Shop” i „Save The Loveless”, aby informować o historii swojego pupila i przestrzegać przed nieodpowiedzialnym nabywaniem zwierząt.

Trendy akcesoria: animowane rzemiosło

Projektant wyraził też głęboki podziw dla dziedzictwa i jakości rzemiosła niemieckiej marki MCM, dzięki której miał zaszczyt zainspirować pozytywne zmiany w nastawieniu do zwierząt.

Trendy akcesoria: animowane rzemiosło