Każda dziewczyna potrzebuje czasem zmiany, a najłatwiej zrealizować ją za pomocą ubrań. Nie trzeba od razu wydawać zawrotnych kwot na zakup nowych kolekcji. Zawsze można wykorzystać zawartość szafy, ale zestawić posiadane ubrania w innej konfiguracji. W ten sposób możemy uzyskać zaskakujące efekty i stworzyć stylizacje, których będą zazdrościły nam inne kobiety. A w myśl zasady, że najprostsze pomysły są najlepsze i najtrudniej na nie wpaść, prezentujemy poniżej kilka przykładów  klasycznych i wydawałoby się oczywistych zestawień ubrań, które nigdy nie wychodzą z mody. Takim modnym ubraniem od zawsze są koszule i bluzki, ozdobione pliskami lub falbankami. Są romantyczne i kobiece, a także doskonale pasują do jeansów i spódnic.

Trend na bluzki z pliskami i falbankami

Biała, romantyczna bluzka z delikatnymi falbankami nabiera chłodu w zestawieniu z klasycznymi jeansami i ponadgabarytową torebką. Spokojnie można ją schować w spodnie, a i tak będzie wyglądała stylowo i modnie ze swoimi bogatymi zdobieniami.

Trend na bluzki z pliskami i falbankami

Słodka, dziewczęca bluzka z ostrym kołnierzem i szeroką falbanką zastępującą rękaw, do prostych jeansów z postrzępionymi nogawkami nad kostkę.

Trend na bluzki z pliskami i falbankami

Jedwabna koszula z falbanką zamiast kołnierzyka w duże geometryczne wzory pasuje do równie wzorzystej mini spódniczki. Ważne, żeby zachować podobną kolorystykę, wówczas wzory zagrają perfekcyjne.

Trend na bluzki z pliskami i falbankami

Chłopięce jeansy i dziewczęca bluzka to zrównoważone połączenie.

Trend na bluzki z pliskami i falbankami

Antidotum na poważne, biznesowe spodnie z podwyższonym stanem jest biała, romantyczna koszula z szerokimi rękawami zebranymi w mankiet i pliskami z przodu.