Z wykształcenia jestem dermatologiem, ale od wielu lat zajmuję się przede wszystkim medycyną estetyczną, choć wolałabym nazwać to medycyną regeneracyjną i przeciwstarzeniową.

Właśnie na metodach spowalniających efekt upływu czasu koncentruję się w codziennej pracy, starając się podkreślać naturalne piękno moich pacjentek, uwypuklać ich zalety oraz indywidualną i unikatową urodę każdej z nich.

Autoregeneracja to przyszłość medycyny przeciwstarzeniowej, już dziś jest kluczem do młodego, atrakcyjnego wyglądu.

 TOP 5 najlepszych zabiegów autoregeneracyjnych

Mój TOP 5 najlepszych zabiegów to:

PIXEL PEEL, zwany laserem chemicznym. Zastosowanie silnie regenerującego pilingu opartego o kwas trójchlorooctowy na powierzchnię skóry podziurkowaną urządzeniem DERMAPEN gwarantuje jego głęboką penetrację. Stymulacja głębokich warstw skóry bez widocznego uszkodzenia jej powierzchni daje rewelacyjny efekt naprawczy wykorzystywany w odmładzaniu, ale też leczeniu blizn potrądzikowych. Skuteczniejszy niż laser, a w dodatku bez okresu gojenia.

ULTRASKIN II HIFU. Najnowocześniejsza technologia ultradźwiękowa służąca do nieoperacyjnego liftingu twarzy . Natychmiastowy efekt, brak śladów pozabiegowych, długotrwały rezultat to zalety, które przysporzyły mu rzesze wielbicielek.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE. Kwintesencja autoregeneracji: nasze własne czynniki wzrostu intensywnie pobudzają nasze komórki do odnowy. Kto raz spróbuje pokocha jak zdrowe koktajle owocowe.

SCARLET RF, radiofrekwencja mikroigłowa. Gwiazda znana i ceniona na całym świecie gwarantująca gładką, jasną, napięta skórę, również w trudnych miejscach wokół oczu bez konieczności zaplanowania okresu rekonwalescencji. Mistrzyni w walce z rozstępami.

PLEXR, niechirurgiczny lifting powiek. Pierwszy naprawdę skuteczny zabieg zastępujący operację usunięcia nadmiaru skóry powiek dolnych i górnych. Brak blizny i całkowicie naturalny efekt zachęca wiele osób do wybrania tej metody wleczeniu opadania powiek.

 TOP 5 najlepszych zabiegów autoregeneracyjnych

Podsumowując, jestem przedstawicielką europejskiego nurtu medycyny estetycznej, tzw. antiaging w odróżnieniu od amerykańskiej jej odmiany gdzie dominuje tzw. beautification.

Dr n. med. Ewa Żabińska, specjalista dermatolog oraz Lekarz Medycyny Estetycznej

 TOP 5 najlepszych zabiegów autoregeneracyjnych

W 1997 roku ukończyła wydział lekarski Collegium Medicum   UJ w Krakowie. Po studiach rozpoczęła pracę w Klinice Dermatologii, gdzie uzyskała specjalizację z zakresu dermatologii oraz stopień doktora nauk medycznych. W ciągu 10 lat pracy w Klinice zdobyła szeroką wiedzę i doświadczenie praktyczne w diagnozowaniu i leczeniu chorób skóry. Jest współautorem wielu publikacji medycznych.

Już w trakcie stażu podyplomowego czynnie zajmowała się medycyną estetyczną wykonując zabiegi pod okiem doświadczonych chirurgów plastyków. Obecnie sama szkoli lekarzy w zakresie zabiegów dermatologii estetycznej.

Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej (European Society for Cosmetic & Aesthetic Dermatology - ESCAD).

Stałe uczestnictwo Dr Ewy Żabińskiej w konferencjach, szkoleniach i warsztatach krajowych oraz międzynarodowych sprawia, że zakres zabiegów i sposobów ich wykonywania jest stale poszerzany i udoskonalany.

Perfekcyjne wykonanie zabiegu, bezpieczeństwo i komfort pacjenta to cele nadrzędne codziennej pracy dr Ewy Żabińskiej.

Klinika Medycyny Estetycznej „Czas Kobiety”

ul. Urzędnicza 51/3, Kraków

tel.: 608 40 47 40, 12 44 55 799

email: gabinet@czaskobiety.com

www.czaskobiety.com