Wyobraźnia ludzka nie zna granic. Masz za mało miejsca w szafkach czy szufladach, to żaden problem. Prezentujemy rozwiązanie, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. Tajemniczy stół to funkcjonalny mebel, który łączy w sobie zalety stołu i pomocnej szafki na naczynia. Taki stół – schowek to pomysł zespołu kreatywnych projektantów Max Lamb.

Stół z ukrytą wnęką wykonany został z jasnego drewna, które zapewnia poczucie lekkości i świeżości. Mebel utrzymany jest w minimalistycznym stylu i doskonale będzie pasował do nowoczesnych wnętrz. Deski znajdujące się na blacie stołu można w łatwy sposób zdjąć i odsłonić pojemną komorę.

Tajemniczy stół jest częścią kolekcji mebli, nazwanej „Deski”, która została zaprezentowana podczas London Design Festival, na wystawie Laboratorium Przyszłości. W skład serii weszły dodatkowo duży regał i ławki do jadalni, utrzymane w tej samej stylistyce co stół, dzięki czemu można dowolnie je ze sobą zestawiać i wypełniać przestrzeń designerskimi kształtami.