Modelka Bella Hadid i jej chłopak The Weeknd przez większą część roku znajdują się na celowniku mediów. Trzeba jednak przyznać, że parze celebrytów udało się utrzymać w tajemnicy szczegóły łączącego ich romansu. Pokazali się co prawda razem na pokazie kolekcji Alexander Wang wiosna 2016 oraz współpracowali przy teledysku „In the Night”, ale generalnie nie dostarczali wielu plotek o sobie.

Wszystko zmieniło się podczas poniedziałkowego wieczoru, kiedy po raz 58. rozdano nagrody muzyczne Grammy. Młodzi pokazali się razem na czerwonym dywanie, czule trzymając się za ręce. Co prawda, The Weeknd był nieobecny na pokazach New York Fashion Week, w których dopiero co brała udział Bella, ale biorąc pod uwagę, że został nominowany aż w siedmiu kategoriach do nagród Grammy, to musiał być zajęty. Modelka okazała natomiast swemu mężczyźnie wsparcie, pojawiając się w Los Angeles.

Młode gwiazdy wyglądały niezwykle elegancko na czerwonym dywanie. Oboje byli na czarno, a zachwycała zwłaszcza Bella Hadid w zmysłowej sukience z kolekcji Alexandre Vauthier Couture.