Najbardziej trafionym prezentem jest zawsze ten, który indywidualnie dobieramy do osobowości i gustu obdarowywanej osoby. Dla smakosza małej czarnej nie ma prawdopodobnie lepszego podarunku, niż kawa wyselekcjonowana i wypalona na specjalne zamówienie.

MK Cafe Fresh wyszło naprzeciw potrzebom entuzjastów kawy i stworzyło manufakturę, z której można za pomocą kilku kliknięć myszką zamówić kawę o smaku i aromacie perfekcyjnie dobranym do osobistych preferencji. Indywidualnie dobrana kawa to wyśmienity pomysł na prezent dla wyjątkowej osoby lub dla samego siebie.

Specjaliści z kameralnej manufaktury MK Cafe Fresh rozumieją, że każdy pasjonat kawy lubi małą czarną dopasowaną do własnego gustu. Czy jest to delikatna kawa o orzechowym aromacie, pita z dodatkiem mleka, czy też intensywne espresso pobudzające wszystkie komórki do działania, każdy kawosz poszukuje w filiżance swoistej nuty współgrającej z kubkami smakowymi, osobowością i nastrojem. Na szczęście, żeby cieszyć się doskonałym smakiem i aromatem świeżo palonej kawy, nie musisz się już wybierać w daleką podróż do Kolumbii ani nawet w tę krótką, do ulubionej kawiarni. Dzięki kawie palonej na Twoje zamówienie, możesz rozkoszować się we własnym domu produktem doskonale dostosowanym do Twoich oczekiwań.

W manufakturze można znaleźć szeroki wachlarz najlepszych gatunkowo kaw. Osobom lubiącym intensywny, głęboki smak kawy o profilu aromatycznym, w którym dominują pieprz, owoce i przyprawy korzenne, MK Cafe Fresh proponuje m.in. wyjątkową India Plantation, której rześki smak sprawia, że jest to idealna kawa na rozpoczęcie poranka. Stanowi doskonały prezent dla kawosza, dla którego aromatyczna mała czarna jest elementem nieodzownym do pobudzenia sił witalnych na początku dnia. Z kolei koneserzy mocnej kawy o słodszym, czekoladowo-jagodowym aromacie z pewnością zachwycą się Complete Taste, mieszanką kaw z trzech kontynentów, charakteryzującą się niezwykle wyważonym smakiem, zdolnym zaspokoić nawet najbardziej wymagające kubki smakowe.

Doskonałym prezentem dla koneserów delikatniejszej kawy, o kwiatowo-owocowym profilu aromatycznym, może być Kenya AA, która świetnie sprawdza się w roli kawy przedpołudniowej. Jej ziarna pochodzą z upraw prowadzonych na dużych wysokościach, dzięki czemu odmiana ta posiada niezapomniany, rześki aromat. Bohaterką popołudniowej chwili relaksu może się z kolei stać wyjątkowa Brazil Mogiana, łącząca w sobie subtelne nuty aromatyczne orzecha, karmelu, miodu i mlecznej czekolady. Obydwie z tych kaw, podawane bez dodatków lub z odrobiną mleka, są nie tylko rozkoszą dla zmysłów, ale i lekiem na duszę pozwalającym w pełni cieszyć się momentami odpoczynku i ucieczki od codziennego chaosu.

O niezwykłości prezentu w postaci parzonej na zamówienie kawy z manufaktury MK Cafe Fresh decyduje nie tylko sam produkt, ale także możliwość dodania na opakowaniu osobistej dedykacji. Wystarczy przed złożeniem zamówienia wpisać w odpowiedniej sekcji na stronie internetowej spersonalizowaną wiadomość dla osoby, którą chcemy obdarować tym wyjątkowym prezentem. Zostanie ona wydrukowana na eleganckiej zawieszce dodanej do stylowego opakowania ze świeżo paloną kawą. Całość stanowi niezwykły prezent dla wyjątkowej osoby i z pewnością uraduje serce i kubki smakowe każdego entuzjasty doskonałej kawy.