Nadchodzą Święta, a wraz z nimi liczne imprezy firmowe, przyjacielskie i rodzinne. A co się z tym wiąże? Odwieczne pytanie, w co się ubrać. Nie jest dobrze, kiedy wolny czas kojarzy się wyłącznie z rozpaczą przy szafie. Dlatego też pomożemy Wam w rozwiązaniu tego problemu.

Pamiętajcie, że nie chodzi o to, żeby się „przebrać” i czuć się źle. Najważniejsze, żeby w stroju, nawet świątecznym czuć się wspaniale, modnie i komfortowo.

Poniżej przedstawiamy kilka stylizacji, które sprostają wymaganiom najbardziej wymagających fashionistek. Niech w te święta modnie wprowadzą Was gwiazdy…

Świąteczna moda

Alexa Chung doskonale zestawiła elegancką, błyszczącą, złotą spódnicę Gucci z przytulnym sweterkiem w kolorach tęczy. Wydawało by się, że te elementy nie grają ze sobą, ale dały zaskakujący, intrygujący efekt.

Świąteczna moda

Leandra Medine pod wyjściową sukienkę z odkrytymi ramionami założyła prostą, czarną bluzkę z długim rękawem.

Świąteczna moda

Poppy Delevingne wybrała miniaturową sukienkę z zabawnym, barwnym sprintem, a do tego sportowe sneakersy. Ciekawe połączenie elegancji i sportowego stylu.

Świąteczna moda

Garnitur to zawsze idealny pomysł. Cara Delevingne dodała do niego prostą,

koszulową bluzkę i oryginalne sandały na paskach.

Świąteczna moda

Elin Kling wybrała klasyczną czernią, która sprawia, że zawsze wyglądamy elegancko i szczupło.

Świąteczna moda

Kolejny raz Alexa Chung udowadnia, że wystarczy do jeansów założyć oryginalną marynarkę Marc Jacobs, a stylizacja z dziennej zamienia się w wyjściową.

Świąteczna moda

Margaret Zhang postawiła na oversizową bluzkę w pasy, czarne wąskie spodnie opadające na buty i marynarkę. Stylowego looku dodał długi wąski szalik.

Świąteczna moda

Dani Song zgodnie z obowiązującymi trendami zdecydowała się na białą, delikatną sukienkę z elementami z koronki i sportowe buty.