Wszyscy wiedzą, że Rihanna jest ikoną mody i jako bogini można jej więcej, a przynajmniej nie musi być rozsądna w doborze stylizacji. Za ten luz i artystyczną swobodę kochamy ją i z zainteresowaniem śledzimy nowe kreacje. 28-letnia piosenkarka bez problemu może pozwolić sobie na spacer w metrze na niebotycznie wysokich szpilkach. W zasadzie może założyć na siebie wszystko, o czym tylko zamarzy, bo po prostu stać ją na to i w sensie finansowym, i mentalnym.

Nie było dla nas zaskoczeniem, kiedy zobaczyliśmy zdjęcia RiRi, kiedy w poniedziałek rano spacerowała po Nowym Jorku, karmiąc ptaki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie wyróżniający się strój gwiazdy. Rihanna miała na sobie czerwone futerko w kształcie serca z kolekcji Saint Laurent, warte dokładnie 22 568 dolarów. No cóż, zwyczajny ubiór na co dzień…

Styl gwiazdy: totalny luz

Piosenkarka zestawiła charakterystyczne futerko z denimowymi, postrzępionymi szortami  i szarymi sneakersami Fenty by Rihanna Puma. Na wieczór natomiast zmieniła swoją stylizację, zamieniając buty na parę szpilek strappy. Szefowa RiRi rządzi w modzie i na scenie!!!