W poniedziałek Gigi Hadida świętowała swoje 23. urodziny, a dla uczczenia ich modelka pojawiła się wczoraj na imprezie w Brooklyn Heights Social Club w 1 Hotel Brooklyn Bridge, ze swoją siostrą Bellą. Gigi wyglądała olśniewająco w mini sukience z Atelier Versace, pokrytą metalicznymi błyskotkami i pozłacanymi frędzlami.

Styl gwiazd: złota Gigi Hadid

Siostry Gigi Hadid (Atelier Versace) i Bella Hadid (Dior)

Tymczasem Bella miała na sobie zabawną sukienkę z domu mody Dior w lamparci wzorek. Stylizację dopełniało uczesanie w wysoki kucyk, nawiązujący do stylu z lat 90., preferowanego ostatnio przez modelkę.

Na liście gości podczas imprezy znaleźli się członkowie rodziny Hadid: Anwar, Yolanda i Mohamed, a także przyjaciółki sióstr ze świata mody: Nicola Peltz, Joan Smalls, Hailey Baldwin, Lily Aldridge, Martha Hunt, Olivia Culpo i Hannah Ferguson.

Styl gwiazd: złota Gigi Hadid

Gigi Hadid

Na koniec duży plus za uczesanie i makijaż Gigi. Supermodelkę w luźne, lekko pogniecione fale uczesała Bryce Scarlett. Natomiast rewelacyjny makijaż wykonała artystka Erin Parsons. Gigi wyglądała wyjątkowo pięknie z delikatnie podkreślonymi ustami i mieniącymi się złotymi cieniami do powiek. Sto lat, Gigi !