Ikony Bollywood Deepika Padukone i Ranveer Singh mają już za sobą jedno z najmodniejszych wesel w tym roku. Po ślubie nad jeziorem Como we Włoszech para wróciła do Indii na przyjęcie w pałacu Leela w Bengaluru.

Para podczas ceremonii we Włoszech prezentowała się niesamowicie w swoich bogato zdobionych strojach. W Indiach gwiazdy pojawiły się w równie szykownych kreacjach, pełnych orientalnych zdobień i detali. Podczas przystanku w domu w Mumbaju Padukone miała na sobie jedwabną dupattę – czerwoną ze złotymi elementami. Singh założył czerwoną kamizelkę ze złotym printem w kształcie słoni. Właśnie w takim dopasowanym do siebie stroju pokazali się mediom oraz fanom po raz pierwszy jako mąż i żona.

Styl gwiazd: w klimacie Bollywood

Na samo przyjęcie przyszli również ubrani podobnie - oszałamiająco i niesamowicie elegancko. Padukone miała na sobie pozłacane sari stworzone przez Sabyasachi Mukherjee, który także zaprojektował jej ubiór na włoską ceremonię. Całą stylizację ozdobiła naszyjnikiem przypominającym wysoki kołnierz oraz kolczykami. Obydwa te elementy biżuterii są połączeniem złota ze szmaragdami. Singh dopełnił ubiór swojej żony, zakładając czarne bandhgali ze złotymi detalami od projektanta mody Rohit Bal.

Wspólnie małżonkowie stworzyli kompozycję idealnie prezentującą się na zdjęciach. Nie bez powodu są przykładem jednej z najlepiej ubranych par na świecie.