Bella Hadid jest dziewczyną z Kalifornii. Nic więc dziwnego, że supermodelka wzięła udział w pokazie domu mody Alberty Ferretti w nowej fryzurze nawiązującej do słonecznego klimatu Kalifornii. Świeża fryzura w modnym stylu bob wypadła niczym wybielona pocałunkami słońca podczas pobytu na plaży.

Styl gwiazd: nowa fryzura Belli Hadid

Kiedy na wybiegu rozbrzmiewała z głośników kultowej „Roxanne” Police, Bella Hadid czarowała widzów stylizacją włosów, przypominającą kunsztownie wzburzone morskie fale. Metamorfozy dokonała znanej fryzjerki Duffy, której celem było przywołanie klimatu z lat 70. Stylistka fryzur używana do końcówek włosów balsamu Wella Perfect Setting, po czym wysuszyła włosy na gładko i zrobiła luźne zgięcia za pomocą 2-calowej lokówki.

Styl gwiazd: nowa fryzura Belli Hadid

„Tak wyglądają świeżo umyte włosy po wizycie na plaży” - odtwarzać Duffy. „Fryzura jest lekka. Po prostu fajna i prosta ”. Sama fryzura to jednak nie wszystko, potrzeba jeszcze zastosować dokładnie, co modelka może być gotowa zrobić na wybiegu. Bella Hadid umiejętnie wsuwała niesforne pasma włosów za ucho, które z powrotem są wysuwane na twarz. Wypadło to niesamowicie naturalnie i dziewczęco. Włosy wyglądały tak, jakby falowały na wietrze. Możesz wyjechać z Kalifornii, ale Kalifornia na zawsze pozostanie w tobie.