Minęły już czasy, kiedy Taylor Swift stylizowała się na słodką nastolatkę z burzą doskonałych blond loków, łamiąc serca chłopaków swoim śpiewem. Teraz widzimy zupełnie nową dziewczynę. Pewną siebie, silną szefową, która rządzi na czerwonym dywanie. Podczas tegorocznej Met Gala 26-letnia światowa gwiazda muzyki pop zaprezentowała się w niestandardowej kreacji z kolekcji Louis Vuitton.

Styl gwiazd: niestandardowa Taylor Swift

Srebrna, połyskująca sukienka, przypominała zmysłowy pancerz. Wycięcia w tali i mocno odsłonięte ramiona łagodziły dziewczęce falbanki. Idealnie do całości pasowały wysokie, czarne szpilki w stylu strappy oplatające nogi aż do kolan. Perfect look gwiazda uzupełniła platynową kanciastą fryzurą i mocno zaznaczonymi bordową pomadką ustami.

Styl gwiazd: niestandardowa Taylor Swift

Taylor Swift została powierzona ważna rola do odegrania podczas tegorocznej Met Gala. Piosenkarka nie tylko prezentowała się na czerwonym dywanie, ale przede wszystkim była współprowadzącą imprezę, razem z redaktor naczelną magazynu Vogue, Anna Wintour i aktorem Idris Elba. Nie nam oceniać jej zdolności prezenterki, ale na pewno wyglądała najlepiej.

Styl gwiazd: niestandardowa Taylor Swift