Victoria Beckham lubi monochromatyczne stylizacje. Projektantka i była członkini zespołu Spice Girls ma talent do ubierania się w jeden kolor od stóp do głów.  Jednego dnia pojawia się publicznie w białym komplecie, a kolejnym razem cała ubrana jest w pasujących do siebie odcieniach bzu. Niekiedy jedynym wyróżniającym się elementem jej ubioru są buty w innym odcieniu.

Ostatnio gwiazda uczestniczyła w wydarzeniu organizowanym w swoim flagowym sklepie w Londynie, mając na sobie stylizację w mocno czerwonym kolorze.

Styl gwiazd: monochromatyczny look

Elementy ubioru, który zaprezentowała tego dnia Beckham, pochodzą z jej najnowszej kolekcji Resort 2019. Gwiazda założyła dopasowany, prążkowany golf oraz asymetryczną jedwabną spódnicę. Dobrała do tego skórzane kozaki pod kolano. Wszystkie elementy stroju były w odcieniach soczystej czerwieni.

Victoria Beckham znana jest ze swoich nowoczesnych stylizacji, umiejętnym zachowywaniu proporcji i wybieraniu ubrań o oryginalnym kroju. Gwiazda konsekwentnie wyznacza trendy, zarówno projektując nowe kolekcje, jak i stylizując swoje ubiory na co dzień.