Brie Larson każdego dnia wygląda fantastycznie. Wydawać by się mogło, że nagrodzona Oscarem aktorka osiądzie na laurach, a tymczasem jest pełna energii i zaskakuje nienagannym wyczuciem smaku. W Japonii skradła serca wielu osobom, nie jedną, a dwiema stylizacjami, całkiem odmiennymi.

Podczas japońskiej premiery filmu „Room” Brie Larson i jej stylistka Cristina Ehrlich zdecydowały się na romantyczną sukienkę z kolekcji Rodarte, będącej mieszaniną faktur i tkanin. Koronki, kwiatowe hafty i plisy spowijały Brie delikatnie. Gwiazdorska stylizacja dopełniona została sandałami Roger Vivier i eleganckim kokiem. Perfekcyjny wygląd od stóp do głów. Nawet uroczy Jacob Tremblay w czerwonym garniturze był wyraźnie zachwycony i oczarowany swoją towarzyszką.

Styl gwiazd: fantastyczna Brie Larson

Brie Larson nie tylko w glamour wypada doskonale, casualowy styl nie jest je także obcy. Tego samego dnia, kiedy wylądowała na lotnisku Haneda miała na sobie haftowaną w kwiaty kurtkę bomber Gucci. W połączeniu z butami Chelsea i jeansami z wysokim stanem Simon Miller aktorka znalazła idealną równowagę między ekskluzywnością i wygodą. Świetna stylizacja podczas podróży.

Styl gwiazd: fantastyczna Brie Larson