Musimy chwilę porozmawiać o dresie… czy się nam to podoba, czy nie, taki dwuczęściowy strój bywa ikoniczny. Dla wielu osób na pewno. Zwłaszcza w postaci mięciutkiego, różowego dresu w stylu Juicy Couture, spopularyzowanego wśród  nastolatek przez Paris Hilton, Britney Spears czy Jennifer Lopez. Minęły już co prawda czasy, kiedy na topie były dresy z napisem „Love” czy innym słodkim wyrazem. Nie można jednak nie docenić, że tego typu ubrania były modne, a noszenie ich obecnie nie jest od razu oznaką złego smaku.

Styl gwiazd: elegancki dres

W poniedziałek wieczorem w trakcie światowej trasy koncertowej „Anti” Rihanna pokazała się w Nowym Jorku właśnie w szmaragdowym dresie z kolekcji Gucci wiosna 2016. Stylizacja gwiazdy nie miała w sobie grama kiczu. RiRi do haftowanego dresu założyła spiczaste botki Céline, udanie łącząc styl casualowy ze sportowym. Dobrą robotę zrobiły także warstwowe akcesoria ze złota oraz crop top pod bluzą.

Dla zainteresowanych pań, które chciałyby zaczerpnąć inspirację z gwiazdorskiej stylizacji, informujemy, że spodnie są dostępne na MatchesFashion.com za 1 980 dolarów.