Festiwal Filmowy w Cannes w toku, co oznacza, że będziemy mieli okazję zobaczyć na czerwonym dywanie długie suknie wieczorowe ozdobione najwyższej klasy biżuterią. Uczestnicy filmowego święta przybyli jednak do francuskiej nadmorskiej miejscowości pełni poczucia humoru, nastawieni na dobrą zabawę. Doskonale wpisuje się w taki nastrój możliwość zaprezentowania się , mimo wszystko, w niekonwencjonalny sposób.

Supermodelka Bella Hadid postanowiła wykorzystać nadarzającą się sposobności i zaskoczyć widzów stylizacją, która nie wpisuje się w kanony mody obowiązujące w Cannes. Bella rewelacyjnie wypadła niedawno na Met Gala. Założyła niestandardową suknię bez ramiączek Givenchy. Upodobanie do zazwyczaj ciemnych i skromnych kreacji młodszej z rodziny Hadid jest znana.

W Cannes 19-letnia gwiazda modelingu miała na sobie białą prostą sukienkę Dior. Klasyczna sylwetka stroju została złamana asymetrycznym dekoltem i charakterystyczną podwójną lamówką. Stylizacja dopełniona została czarną kopertówką i tradycyjnymi szpilkami. Czarny kolor okazał się sprawdzonym kontrapunktem do subtelnej i wyrafinowanej sukienki. Perfect look…