Sportowiec Russel Westbrook to gracz NBA, który znany jest między innymi ze swoich modnych stylizacji. Przyciągają one wzrok i są bardzo zróżnicowane – od eleganckich garniturów w kratkę, po bardziej streetwearowe, denimowe stroje.

Ostatnio Westbrook wprawił w osłupienie wszystkich swoim wyglądem, bardziej eksperymentalnym niż zwykle. Przed meczem z Los Angeles Lakers był widziany w jasnoniebieskich spodniach w paski sięgających do połowy łydki oraz w pasującej kolorystycznie luźnej koszuli. Zaskoczeniem był dodatek, który sportowiec miał przewieszony przez szyję – grube rękawice spięte paskiem.

Styl gwiazd 2019: zaskakujące akcesoria

Do końca nie wiadomo, w jakim celu właśnie takie akcesorium stało się częścią stylizacji. Czy rękawice miały służyć jako naszyjnik? A może jako torebka czy portfel?  Fani Russela nie pozostawili tego bez komentarza. Jeden z użytkowników Instagrama napisał pod zdjęciem: „Zrobił kilka ciasteczek przed meczem. Tak sądzę po kuchennych rękawicach”.

Ekstrawagancki dodatek nie zaważył na ogólnym modnym wyglądzie gwiazdy sportu. Czarna teczka i trendy sneakersy z czerwonymi oraz niebieskimi wstawkami idealnie dopełniały całość looku i stworzyły modny zestaw.