Pokazy kolekcji męskich wiosna 2016 w Mediolanie obfitują w zaskakujące projekty i spektakularne pokazy. Zanim jednak zajmiemy się drobiazgowym analizowaniem poszczególnych kolekcji, siegnijmy do mody ulicznej. Tam właśnie najszybciej rodzą się trendy. Podobnie jest i tym razem. A cóż widzimy na ulicach Mediolanu? Kolor, kolor, kolor... ogólnie jest wesoło i radośnie. Na pokazach, jak i na ulicach można zobaczyć fantastyczny tłum modnie ubranych ludzi.

Na pierwszy plan wychodzą barwne i wzorzyste garnitury, zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Do lamusa odchodzi ich sztywny look. Motywy nowoczesnego boho zawładnęły modą. Mamy patchwork, haft i odblaskowe okulary. Najważniejsze, żeby styl i krój ubrań były śmiałe i oryginalne. Tylko w taki sposób można wyróżnić się z tłumu, ponieważ czasy kolektywu dawno już powinny przeminąć.

W galerii pod artykułem znajdziecie zdjęcia z najlepszymi przykładami street style z pokazów mody męskiej w Mediolanie. Wybraliśmy te, które najbardziej nam się spodobały, czekamy na Wasze opinie.