Gigi Hadid kolejny raz zaskoczyła nas swoją stylizacją. Tym razem zaprezentowała sportowy total look. Amerykańska supermodelka i świeżo upieczona twarz Victoria’s Secret dba o swój wygląd, stosuje dietę i systematycznie ćwiczy. Teraz treningi Gigi nasiliły się, ponieważ pracuje nad formą przed grudniowym pokazem bielizny.

Poniżej prezentujemy sportowe stylizacje Gigi Hadid. Możecie sprawdzić, w co supermodelka ubiera się na siłownię. Przyznajcie, że nawet wtedy dziewczyna wygląda nowocześnie i stylowo. Być może stylizacje Gigi będą dla Was inspiracją do stworzenia własnego sportowego looku.

Sportowy styl Gigi Hadid

Gigi Hadid w klasycznym płaszczu Max Mara, topie Tully Lou i legginsach Joe Jeans. Sprawdzona sportowa formuła. Do tego ekstrawagancki, futrzany szalik Jocelyn, który nadaje stylizacji smaczku, podobnie jak duże, lustrzane okulary Quay Australia w stylowych, metalowych oprawkach. Dodatki w modzie są najważniejsze! Totalna inspiracja!

Sportowy styl Gigi Hadid

I znowu klasyczny strój na siłownię. Legginsy z kolekcji Adidas Original x Rita Ora i sportowy, usztywniany biustonosz Sweaty Betty. Z dodatków przeciwsłoneczne okulary Karen Walker. Stylizację uzupełnia czarny, zimowy płaszcz, trochę z innej bajki niż pozostałe ubrania, ale dający ciekawy efekt.

Sportowy styl Gigi Hadid

Gigi w okularach przeciwsłonecznych Dior i modnej w tym sezonie pikowanej kurtce bomber Saint Laurent, która jest wielofunkcyjna i pasuje zarówno na siłownię, wyjście do baru czy romantyczną randkę, wystarczy jedynie odpowiednio zestawić ją z innymi ubraniami.