Na przestrzeni lat powstało wiele wspólnych projektów marek modowych z innymi branżami. LEGO współpracowało ze znanymi markami, które wykorzystywały podstawowe wzory klocków czy motywów z zestawów.  Nowy projekt LEGO Adidas UltraBoost wykracza poza dotychczasowe standardy. Zabawne sneakersy obiecują o wiele więcej. Na pewno spodobają się fanom kultowych klocków, tym wszystkim, którzy w głębi serca pozostali dziećmi.

Spersonalizowane buty LEGO

Buty charakteryzują się interaktywnym, spersonalizowanym stylem. Dzięki wbudowanym ćwiekom pozwalają na dokładanie kolorowych klocków w dowolnych konfiguracjach. Fani marki Adidas także powinni pozostać usatysfakcjonowani, ponieważ pozostawiono kultowe firmowe paski, chociaż można je wypełnić po swojemu klockami LEGO.

Spersonalizowane buty LEGO

Modne buty zostały wykonane z wysokowydajnego materiału pochodzącego z recyklingu o nazwie Primeblue, który został stworzony z Parley Ocean Plastic. Dzięki temu buty są zarówno przyjazne dla środowiska, jak i idealne do noszenia i zabawy. Buty Adidas UltraBoost oddają hołd wszystkim konstruktorom, marzycielom i ryzykantom, którzy zmieniają grę na swój własny sposób.