Sofia Vergara (43 lata), aktorka i modelka kolumbijskiego pochodzenia, znana przede wszystkim z popularnego serialu „Współczesna rodzina” w minioną niedzielę wyszła za mąż za amerykańskiego aktora, Joe Manganiello (38 lat), który grał w serialu „Czysta krew”. Młodzi poznali się w 2014, zaraz po tym, jak Sofia zerwała zaręczyny z Nickiem Loebem.

Bajkowy ślub miał miejsce w luksusowym miejscu The Breakers w Palm Beach na Florydzie. Sofia miała na sobie haftowaną kreację z kolekcji Zuhair Murad. Aktorka wyglądała kobieco i romantycznie, a cała uroczystość została utrzymana w takim właśnie klimacie z płatkami czerwonych róż włącznie.

Młoda para zarzucona została przez media licznymi propozycjami ślubnych sesji. Nie chcąc robić z ceremonii ślubnej medialnego show Sofia i Joe wpadli na pomysł, żeby opublikować zdjęcia na swoich profilach społecznościowych. Rozwiązanie godne polecenia innym gwiazdom, ponieważ to młodzi decydują o publikowanych treściach i wybranych zdjęciach, a jednocześnie fani są usatysfakcjonowani.

Na weselu najgorętszej pary Hollywood nie mogło zabraknąć znanych postaci, dla których na plaży wynajęto 50 domków. Wśród gości byli między innymi: Reese Witherspoon, Channing Tatum, Matt Bomer i Anna Paquin.

Nam pozostaje jedynie życzyć wszystkiego dobrego na nowej drodze życia i zapewnić, że panna młoda wyglądała przepięknie.