Nieznany dotychczas szerszej publiczności brat księżnej Cambridge – James Middleton podbija serca wielbicieli słodyczy na całym świecie. Jego start-up Bloomf umożliwia wywoływanie zdjęć na kultowych piankach Mashmallows. Wspomnienia jeszcze nigdy nie były tak słodkie!

Projekt Bloomf jest doskonałym połączeniem smaku z dzieciństwa ze spersonalizowanymi zdjęciami.
Zapakowane w eleganckie pudełko słodycze to wyjątkowy, słodki sposób na uwiecznienie ulubionych wspomnień. Na piankach możesz wydrukować wszystko – zdjęcia wykonane na ślubie, miłosne wyznanie lub proste wizytówki. Dzięki temu doskonale nadają się jako oryginalny upominek dla gości weselnych czy urodzinowy prezent.

Pierwotnie nastawiony na użytkowników Instagrama, Bloomf umożliwia teraz przesyłanie grafik, które chcesz umieścić na piankach, również z facebooka i dysku twardego komputera. Możesz również skorzystać z gotowych szablonów, umieszczonych na stronie producenta. Złożenie zamówienia trwa kwadrans, radość z prezentu – zależy od obdarowanego, skonsumowanie – góra 3 minuty.

Słodkie pianki, znacznie bardziej efektowne od klasycznego albumu, nie przetrwają jednak próby czasu. Należy je zjeść w ciągu 6 miesięcy.