Rihanna jest wszechstronna i czego się nie chwyci, zamienia się w złoto. Muzyka, moda, biznes, kolaboracje z światowymi markami. RiRi gdyby chciała, mogłaby inkrustować diamentami wszystkie swoje ubrania, z butami włącznie. Gwiazda zamiast tego woli wybrać wygodne, choć trochę toporne buty Timberland. Nawet podczas ogłoszenia swojej współpracy z Manolo Blahnik pojawiła się w ciężkich butach do spranych jeansów, zamiast w wyrafinowanych szpilkach.

Rihanna kocha buty Timberland

Fanki stylu Rih nie będą zaskoczeni tym faktem. Gwiazda jest wielbicielką obuwia Timberland i nosi je zarówno do różowego futra, jak i szarego T-shirtu z podobizną Hillary Clinton. Nowa kolaboracja Rihanna x Manolo Blahnik powinna zaowocować podobnym wygodnym i stylowym obuwiem. Na pewno w kolekcji znajdzie się kilka par z miękkiego brązowego zamszu z wykończeniem z kożuszka. Będą też sznurowane sztylety z bardzo cienką podeszwą i sporą ilością futerka.

Rihanna kocha buty Timberland

Nie należy jednak oczekiwać, że buty z nowej kolekcji zastąpią klasyczne Timbs. Zapewne przy gorszej pogodzie Rihanna sięgnie po swoje ulubione wzory, które są idealne na chłodniejsze dni, a nie tak ciężkie jak obuwie zimowe. Chociaż Timbs nigdy nie starały się pretendować do bycia cool, to musicie przyznać, że dzięki RiRi mogą stać się pożądane przez jej fanki.

Rihanna kocha buty Timberland

Buty z nowej kolaboracji Rihanna x Manolo Blahnik są już dostępne na stronie internetowej manoloblahnik.com oraz w wybranych sklepach Manolo Blahnik. Kosztują jednak dużo drożej niż Timberland, więc trzeba na nie oszczędzać dłużej… My natomiast prezentujemy stylizacje gwiazdy z butami Timbs.

Rihanna kocha buty Timberland