„aDream” to dedykowane miejsce dla zmęczonych podróżnych w terminalu pasażerskim na lotnisku. Zostało wymyślone i zaprojektowane jako oaza spokoju i wygodne miejsce do krótkiej drzemki. Znalezienie na lotnisku relaksacyjnej przestrzeni do odpoczynku nie jest łatwym zadaniem. „aDream” to rewolucyjny pomysł na złapanie chwili wytchnienia podczas długiej i męczącej podróży. Autorem projektu jest Rafael Martin.

Relaks: wypocznij na lotnisku

Swego rodzaju miejski mebel został wykonany z lekkich materiałów i charakteryzuje się przyjemnym, nowoczesnym wyglądem. Nie posiada zbyt dużych rozmiarów, tak by mógł bez problemów zmieścić się w przestrzeni terminala i nie zaburzał estetyki i funkcjonalności  otoczenia. Z „aDream” można skorzystać podczas dłuższej przerwy między lotami lub złapać szybką drzemkę, w zależności od ilości wolnego czasu w podróży.

Relaks: wypocznij na lotnisku

Obiekt ma dodatkowo wbudowany moduł elektryczny, do którego można podłączyć i naładować, na przykład smartfony czy tablety. Koncepcyjne obiekty do odpoczynku można ustawiać pojedynczo lub w większych grupach, tworząc na lotnisku mini hotele. „aDream” to doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza podczas długiego czekania na opóźniony lot.