Dawniej każdy prezent był wyjątkowy. Królowały ręcznie dziergane skarpety czy ciasta, których nie mógł zrobić nikt inny. Nawet, jeśli rzecz pochodziła ze sklepu, to każdy kupował ją w małym, lokalnym sklepiku, przez co nie było szansy, by prezent powtórzył się z tym, co kupi ktoś inny. W dobie wszechobecnych sklepów sieciowych, galerii handlowych i supermarketów, jest już inaczej. Gotowy zestaw kosmetyków pod prysznic czy czekoladki to gwarancja, że prezent nie będzie oryginalny.

Jaki będzie idealny prezent?

Odpowiedzią na ten problem ma być portal zakupowy Lovvi, na którym znajdziesz indywidualnie dopasowywane do konkretnej osoby prezenty. Z założenia portal zakupowy Lovvi służy po to, by ułatwić szybki wybór upominku, a jednocześnie personalizować prezenty tak, by osoba obdarowana na pewno była zadowolona. Dla Ciebie oznacza to więc konieczność przeczesywania mniejszej ilości stron w poszukiwaniu prezentu. Wszystko znajdziesz w tym jednym serwisie, a jeśli zastanawiasz się, jaki będzie idealny prezent dla chłopaka, to tu znajdziesz odpowiedź na to pytanie. Ilość prezentów jest ograniczona, bo wcześniej dzięki Twojej wiedzy o danej osobie zawężasz kryteria wyszukiwania tak, by pozostały do obejrzenia tylko idealne prezenty dla chłopaka. Wystarczy, że szukając czegoś dla kuzynki, określisz, ile ma lat, co lubi robić i jaki ma budżet, by udało się dopasować coś, co ją zaskoczy i sprawi jej przyjemność.

Dodatkowe sposoby na to, by się wyróżnić

Jeśli mimo to obawiasz się, że Twój prezent przejdzie bez echa lub co gorsza powtórzy się z czymś, co kupi ktoś inny, najlepiej zrobisz, jeśli dodatkowo zadbasz o personalizację prezentu. Personalizacja prezentu to nadawanie mu takich cech, by nikt inny nie miał podobnej rzeczy. Witryna prezentowa Lovvi już niedługo planuje wprowadzenie usługi personalizacji, która może Ci się spodobać, jeśli nie masz pomysłu na upominek, który będzie naprawdę wyjątkowy. Jednym z takich popularnych pomysłów są nadruki. Jeśli chcesz mieć na koszulce napis upamiętniający wspólne chwile, nie musisz już farbować ani wyklejać go ręcznie. Wystarczy, że zamówisz wybrany wzór, napis a nawet zdjęcie na tkaninie, którą wybierzesz. W ten sposób może powstać spersonalizowany obrus dla mamy lub worek bokserski dla kolegi. Możliwości są właściwie nieograniczone, choć nadal najpopularniejszym prezentem są koszulki. Takie możliwości na rynku oferuje jak na razie tylko witryna prezentowa Lovvi.

Jak zrobić przyjemność mamie?

Personalizacja ubrań to nie wszystko, bo jest też dużo innych ciekawych pomysłów, które mogą ci się spodobać. Możesz zamówić różnego rodzaju fotoprezenty, czyli nadruki zdjęć na przedmiocie codziennego użytku takim, jak puzzle czy szklanka. Ciekawym sposobem na personalizację podarunków jest kupno rzeczy unikatowych, ręcznie robionych. Do swojej oferty również ma niedługo wprowadzić je portal zakupowy Lovvi, który dba, by każda rzecz, jaką możesz tam dostać, na pewno spodobała się adresatowi. Jednocześnie to duża wygoda w porównaniu z tradycyjnymi prezentami ręcznie robionymi. Gdybyś chciał taki zamówić osobiście, musiałbyś rozmawiać z artystą, ustalać z nim warunki i odebrać od niego dzieło. Najpierw musiałbyś jeszcze go znaleźć, a nie masz pewności, że jego prace przypadłyby Ci do gustu. Teraz wystarczy, że na Lovvi.pl wybierzesz tego twórcę, którego prace najbardziej Ci się podobają. Rękodzieło to styl, który jest obecnie w cenie i po latach zapomnienia wraca do łask. Kojarzył się kiedyś z Cepelią, ale to przeszłość, bo obecnie takie są najmodniejsze meble, dodatki i ubrania – ręcznie robione. Twórcę ręcznej roboty zawsze możesz poprosić o dodanie dedykacji lub spersonalizowanie prezentu w inny sposób. W ten sposób możesz szybko zamawiać naprawdę unikatowe upominki, po które kiedyś musiałbyś udać się do galerii.

Jak personalizować prezenty?

Aby wiedzieć, co spodoba się danej osobie, musisz określić dane, jakie masz na jej temat. Pierwszym, co warto ustalić, jest wiek. W przypadku dzieci może być orientacyjny, to znaczy zakres: podstawówka, gimnazjum, liceum. Możesz też zastanowić się, jaka relacja łączy Cię z daną osobą, bo na Lovvi.pl znajdziesz prezenty dla dziadka od wnuczka czy dla żony od męża na rocznicę ślubu. W tym ostatnim przypadku możesz wybrać prezent z działu przeżycia, który zapewni danej osobie unikalne doświadczenie. Doświadczenia takie, jak kurs flamenco czy skok na bungee cementują związek i stają się pięknym wspomnieniem na całe życie. Takie prezenty powiązane z pasją możesz też dobrać dla osób, które lubią samochody (kurs prawa jazdy, przejażdżka Ferrari) lub cenią dobre alkohole. W tym ostatnim wypadku przyjemność sprawi solenizantowi kurs winiarski lub degustacja dobrej whisky. Wszystkie takie prezenty wygodnie znajdziesz i porównasz wyszukiwarce prezentowej, takiej jak Lovvi.pl.