Kolekcja Loewe, nazwana My Neighbor Totoro, to stylowe, zabawne, ale też i praktyczne ubrania dedykowane fanom kultowego japońskiego filmu anime „Mój sąsiad Totoro”. Nie tak dawno marka chwaliła się rozpoczęciem współpracy z Studio Ghibli, twórcą kultowej animacji, a już mamy tego efekty. Warto śledzić losy kolekcji. Ciekawe, czy zdobędzie ona co najmniej podobną popularność, jaką cieszył się film, który stał się sztandarową produkcją Studio Ghibli.

Powrót Totoro...

Tytułowy bohater filmu Totoro jest leśnym duchem, niewidocznym dla dorosłych. Żyje w wielkich kamforowych drzewach. Ma w sobie szczyptę nieznośności trolla, bywa złośliwy i dokuczliwy, ale jednocześnie kocha muzykę i potrafi zachowywać się wytwornie.

Film podbił serca i umysły całego pokolenia, a teraz motywy z niego powracają w nowej kolekcji Loewe. Ubrania są niewiarygodne, zaskakujące i wyjątkowe. W linii znajdziemy bluzy, swetry, spódnice, czapki, topy i wiele innych. Zachwyt budzą zwłaszcza haftowane detale, które nadają trójwymiarowości i sprawiają, że tekstura nabiera zaskakującego charakteru.

 

Źródło zdjęcia: Catharina Pavitschitz, HypeBae