Jeżeli sądziliście, że to Prezydent Obama z żoną i córkami stanowi pierwszą rodzinę w Ameryce, byliście w błędzie. Klan Kardashian-Jenner jest zdecydowanie najważniejszy. Na okładce listopadowego wydania Cosmopolitan znajdziemy wszystkie kobiety z najsłynniejszej amerykańskiej rodziny. Zdziwiło mnie jedynie, że nie pokazano na niej Caitlyn Jenner, już po zmianie płci.

Czytelnicy będą mogli w magazynie przeczytać wywiad z głową rodu, w tym wypadku Kris. Opowiada ona wspólnym życiu z Brucem, jeszcze sprzed jego transformacji. Nie zabrakło żenujących historyjek, jakie miały miejsce w trakcie małżeństwa. Kris Jenner nie ma zahamowań przed obnażaniem swojego życia, ale fani rodziny Jenner i Kardashian doskonale wiedzą, że kontrowersyjne zachowanie należy do ich strategii marketingowej. Taki mają pomysł na siebie i są w tym konsekwentni. Na tym każdy z członków rodziny zbił niemałą fortunę.

Kris Jenner najbardziej żenujący moment przeżyła podczas lotu pierwszą klasą, w trakcie którego razem z mężem w toalecie oddali się wspólnym chwilom zapomnienia. Po wszystkim wrócili na swoje miejsca, szczęśliwi, że nie zostali przyłapani. Pod koniec lotu jednak stewardesa poinformowała wszystkich pasażerów, że Kris i Bruce dostają w prezencie butelkę szampana, ponieważ dostali się do specjalnego „klubu”, w którym znajdują się miłośnicy namiętnych lotów. Pogratulowała im dodatkowo udanego momentu w trakcie lotu…