Dlaczego serce


Jeśli twoja przyszła narzeczona preferuje kobiecy i romantyczny styl, pierścionek zaręczynowy z sercem na pewno przypadnie jej do gustu. Biżuteria wspaniale wkomponuje się w jej każdą, dzienną i wieczorową, stylizację. Dodatkowo pierścionek na palcu, nada dłoni cudownego blasku i szlachetności.

Pierścionek z sercem na zaręczyny

Pierścionek zaręczynowy w kształcie serca. Źródło: Ergold

Szczegóły

Nadanie odpowiedniego kształtu-serca- pierścionkowi, jest najtrudniejszą rzeczą. Cięcie cyrkonii czy innego diamentu musi być wykonane precyzyjnie i równomiernie tak, aby powstały dwa płaty łączące się w serce. Tylko wtedy kształt jest widoczny i efektywny, kiedy wszystko łączy się w jeden symetryczny i równomierny kształt. Oprócz cięcia trzeba kierować się cechami takimi jak przejrzystość, kolor, karat tej biżuterii, które wspaniale komponują się ze złotem czy srebrem. Dlatego tak ważne jest zwracanie uwagi na detale podczas wyboru odpowiedniego pierścionka.

Pierścionek z sercem na zaręczyny

Celebrytka serce. Źródło: ergold.pl/21-celebrytki

Celebrytki też go mają!

Taki pierścionek zaręczynowy jest popularny wśród wielu znanych i cenionych ludzi z show-biznesu. Przykładowo Lady Gaga, znana i lubiana piosenkarka pop, na zaręczyny dostała wspaniały pierścionek w kształcie serca od swojego narzeczonego Taylora Kinney.
Wyjątkiem nie są Gwen Stefani czy Ashley Cole. W świecie show-biznesu pierścionki zaręczynowe z sercem są popularne i cenione przez wiele celebrytek. Dlatego warto rozpatrzyć opcje kupna takiej błyskotki dla kobiety bliskiej twojemu sercu.

Podsumowanie

W wielu sklepach jubilerskich możesz znaleźć odpowiedni pierścionek. Dla tych, którzy nie cierpią chodzenia po centrach handlowych, naprzeciw wychodzi internetowy sklep Ergold, gdzie szybko i sprawnie możesz zakupić przepiękny pierścionek zaręczynowy z sercem.