Sienna Miller to wyjątkowa osoba, o klasycznej urodzie i dużych umiejętnościach aktorskich. Znana jest nie tylko ze swoich ról filmowych, ale z licznych, zjawiskowych sesji zdjęciowych. Kilka razy pojawiła się na okładce Vogue, a magazyny modowe czekają w kolejce, by umówić się z nią na współpracę.

Wyłapaliśmy stylizację Miller podczas premiery filmu „Ugotowany” w Londynie. Oczarowała nas swoim perfect lookiem, w ekskluzywnej kreacji z kolekcji Marc Jacobs wiosna 2016. Wyglądała jak milion dolarów. Suknia utrzymana w klimacie lat 40. i stylu kolorowej bohemy współgrała z urodą gwiazdy. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że Sienna i jej stylistka, Kate Young wiedzą, jak należy zaprezentować się na czerwonym dywanie, by wzbudzić zachwyt.

33-letnia aktorka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd i ikoną mody. Wynika to może z tego, że Sienna Miller odznacza się prostym stylem, wyrazistym i nieprzekombinowanym. Każda jej stylizacja jest analizowana i szeroko komentowana. Nawet suknia z kolekcji Marc Jacobs sprawiała wrażenie, jakby została zaprojektowana specjalnie dla niej, a ona wypadła w niej lepiej niż modelka na wybiegu.