W ostatni czwartek mieliśmy okazję poznać więcej szczegółów na temat nowych przygód Jamesa Bonda. Została ogłoszona obsada najnowszego filmu „Spectre”, gdzie po raz kolejny najsłynniejszy na świecie agent 007 będzie ratował świat przed zagładą w nieodłącznym towarzystwie pięknych kobiet.   Zaprezentowane nazwiska w nowej produkcji brzmią obiecująco: reżyseria Sam Mendez, główna rola Daniel Craig, a dalej Monica Bellucci, Léa Seydoux i Christoph Waltz.

W związku z tym wydarzeniem, weźmiemy  na tapetę dziewczynę Bonda, Léa Seydoux i jej stylizację. Na ściance promującej „Spectre” francuska aktorka pojawiła się w kostiumie z kolekcji Miu Miu wiosna 2015. Seydoux występowała już wcześniej w kampanii reklamowej tej marki, jak również w reklamach Prada Candy.

Podczas promocji nowego filmu Bonda Léa miała na sobie czarną jedwabną koszulę z marszczonymi pliskami i okrągłym kołnierzykiem oraz stalową żakardową spódnicę w tłoczony kwiatowy wzór. Do tego dobrała żółty szeroki pasek i sandały platformy w takim samym kolorze. Mądrze dopasowane dodatki w oszczędnym styu doskonale podkreśliły elegancję stroju i nie przyćmiły bogato zdobionych tkanin. Delikatny makijaż z charakterystycznym kocim okiem i niedbale upięte włosy w kucyk to idealny strój seksownej sekretarki, która bierze udział w niebezpiecznych przygodach z agentem w tle.