Kendall Jenner umiejętnie przyciąga uwagę mediów swoimi stylizacjami. Na premierze filmu „Papierowe Miasta” w Londynie supermodelka okazała się, jak zwykle zresztą, gwiazdą wieczoru. Kendall na imprezie promującej film, w którym gra jej przyjaciółka, Cara Delevigne, wystąpiła w roli uroczej wiedźmy.

Na czerwony dywan Kendall Jenner założyła komplet z kolekcji Zimmermann jesień 2015, złożony z długiej spódnicy z głębokimi rozcięciami oraz bluzkę z golfem z wycięciem w kształcie łezki w dekolcie. Takie natężenie rozcięć nie wpłynęło negatywnie na całą stylizację, tym bardziej że Kendall ma co eksponować. Gwiazda umiejętnie dobrała delikatny makijaż, zaś włosy związała w kucyk, co nadało całości lekkości i stylu.

Przepięknie wypadły metalicznie złote, wiązane buty z kolekcji Tom Ford, które ożywiły monochromatyczny strój. Muszę przyznać, że celebrytce udało się uzyskać wygląd wiedźmy, utrzymany w klimacie lat 70. Do tego pięknie potrafiła pokazać swoje najlepsze atuty, jak długie nogi i piękny dekolt.